Styrelsen – kontakt

Styrelsen för Ärla Byaråd ser ut på följande sätt fram till Årsmötet 2018:

Styrelsepost Namn Telefon E-mail
Ordförande Calle Bergman 0796607063 calle@aerla.se
Kassör Torgny Andersson 0706247443 torgny@aerla.se
Sekreterare Eirik Isene 016 70176 eirik@aerla.se
Ledamot Ebbe bergström 0769373416 ebbe@aerla.se
Vice Ordf. Peter Johansson 0705270514 peter@aerla.se
Ledamot Karin Svarfvar 0706367487 karin@aerla.se
Ledamot Oskar Gindemo 0709625383 oskar@aerla.se
Ledamot Daniel Vikström 0761079620 daniel@aerla.se
Suppleant Therése Purra Pettersson   therese@aerla.se 
Suppleant,  Håkan Hammarbäck   hakan@aerla.se
Suppleant Jannica Sjöstedt   jannica@aerla.se

E-mailadresserna fungerar på så sätt att mail till dessa adresser kommer att vidaresändas till ledmöternas och suppleanternas ordinarie e-mailadresser.

Grupputskick: e-mail som skickas till styrelsen@aerla.se går till samtliga i styrelsen.

Revisorer:

  • Berndt Andersson
  • Bengt Andersson

Valberedning:

  • Tommy Ljungkvist
  • Henry Aldrin

Föreningens organisationsnummer: 802490-6102

Föreningens bakgironummer: 576-5342

Föreningns adress är: Ärla Byaråd, box 2, 64043 Ärla

Föreningen har inget sekretariat, varför man får ta kontakt med ordförande, kassör eller sekreterare eller någon av de som har uttalat ansvar i viss fråga.

Hemsidan.

Länken (URL) till vår hemsida är http://www.aerla.se som finns på webbhotellet one.com
men det går bra att använda länken www.ärla.se eftersom vi även har denna domän och den är ompekad till vår hemsides-domän.
Prova, så ser ni att det funkar.  

Kommentera

E-postadressen publiceras inte.